Aquatlon Jindřichův Hradec 2024 – Výsledky

Benjamínci 0Benjamínci IBenjamínci IIBenjamínci IIIŽáci

Jedná se o PŘEDBĚŽNÉ NEOFICIÁLNÍ výsledky!

Čas vygenerování výsledků 18:36:17 30.05.2024.
Pro aktualizaci obnovte stránku.

Celkové pořadí
Pořadí v kategorii
Číslo
Křestní jméno
Příjmení
Pohlaví
Rok narození
Kategorie
Tým
Celkový čas
Ztráta
4.2.34MartinČernýMuž2019BC0; chlapci do 5 let (2018-2023)0:03:36.430:00:18.36
2.1.38JáchymŠpetaMuž2018BC0; chlapci do 5 let (2018-2023)Atletika Písek0:03:20.250:00:02.18
6.3.50KryštofKučeraMuž2020BC0; chlapci do 5 let (2018-2023)TCV Jindřichův Hradec0:03:40.690:00:22.62
9.6.62TadeášKadlecMuž2019BC0; chlapci do 5 let (2018-2023)TCV Jindřichův Hradec0:04:05.910:00:47.84
10.7.63FilipKadlecMuž2020BC0; chlapci do 5 let (2018-2023)TCV Jindřichův Hradec0:04:22.340:01:04.27
7.4.69SamuelChánMuž2019BC0; chlapci do 5 let (2018-2023)Jindřichův Hradec0:03:42.970:00:24.90
8.5.72KubaKučeraMuž2018BC0; chlapci do 5 let (2018-2023)Čáp Školka Pod Kasárny0:03:50.710:00:32.64
11.4.26RozálieFeikováŽena2021BD0; dívky do 5 let (2018-2023)TCV Jindřichův Hradec0:04:55.040:01:36.97
1.1.41LauraProcháskováŽena2018BD0; dívky do 5 let (2018-2023)TRISK ČB0:03:18.070:00:00.00
5.3.66LucieTripesováŽena2018BD0; dívky do 5 let (2018-2023)TCV Jindřichův Hradec0:03:39.290:00:21.22
3.2.79AmandaValdaufováŽena2018BD0; dívky do 5 let (2018-2023)Hluboká nad Vltavou0:03:21.960:00:03.89

Jedná se o PŘEDBĚŽNÉ NEOFICIÁLNÍ výsledky!

Čas vygenerování výsledků 18:36:19 30.05.2024.
Pro aktualizaci obnovte stránku.

Celkové pořadí
Pořadí v kategorii
Číslo
Křestní jméno
Příjmení
Pohlaví
Rok narození
Kategorie
Tým
Plavání
Pořadí Plavání
Depo
Běh
Pořadí Běh
Celkový čas
Ztráta
7.6.2DanielJanákMuž2017BC1; chlapci 6-7 let (2016-2017)TCV Jindřichův Hradec0:00:52.49(7.)0:00:33.380:02:56.16(7.)0:04:22.020:00:42.96
3.2.35JiříPetrůMuž2016BC1; chlapci 6-7 let (2016-2017)TCV Jindřichův Hradec0:00:47.69(3.)0:00:26.390:02:33.02(3.)0:03:47.110:00:08.04
6.5.40TadeášProcháskaMuž2016BC1; chlapci 6-7 let (2016-2017)TRISK ČB0:00:49.63(6.)0:00:42.760:02:40.29(4.)0:04:12.680:00:33.62
2.1.42MikulášVlášekMuž2017BC1; chlapci 6-7 let (2016-2017)0:00:48.37(4.)0:00:33.730:02:20.12(1.)0:03:42.220:00:03.16
4.3.73MichaelRichterMuž2017BC1; chlapci 6-7 let (2016-2017)Triathlon team Tábor0:00:48.43(5.)0:00:30.220:02:49.42(6.)0:04:08.070:00:29.01
10.4.10ValentinaSeverováŽena2017BD1; dívky 6-7 let (2016-2017)TCV Jindřichův Hradec0:01:04.78(10.)0:01:04.590:04:56.75(10.)0:07:06.130:03:27.06
1.1.29JustinaBednářováŽena2016BD1; dívky 6-7 let (2016-2017)Tábor0:00:47.02(1.)0:00:26.420:02:25.62(2.)0:03:39.060:00:00.00
8.2.64TerezaKopeckáŽena2017BD1; dívky 6-7 let (2016-2017)TCV Jindřichův Hradec0:01:01.49(9.)0:00:55.530:03:21.34(8.)0:05:18.370:01:39.30
5.4.85SteveŠelongMuž2016BC1; chlapci 6-7 let (2016-2017)TCV J. Hradec0:00:47.37(2.)0:00:39.150:02:45.11(5.)0:04:11.630:00:32.57
9.3.86LucieHronováŽena2017BD1; dívky 6-7 let (2016-2017)Jindřichův Hradec0:00:54.35(8.)0:00:39.880:03:57.49(9.)0:05:31.720:01:52.66

Jedná se o PŘEDBĚŽNÉ NEOFICIÁLNÍ výsledky!

Čas vygenerování výsledků 18:36:22 30.05.2024.
Pro aktualizaci obnovte stránku.

Celkové pořadí
Pořadí v kategorii
Číslo
Křestní jméno
Příjmení
Pohlaví
Rok narození
Kategorie
Tým
Plavání
Pořadí Plavání
Depo
Běh
Pořadí Běh
Celkový čas
Ztráta
11.9.1OndřejJanákMuž2014BC2; chlapci 8-9 let (2014-2015)TCV Jindřichův Hradec0:01:39.25(7.)0:00:34.720:03:40.69(10.)0:05:54.660:00:55.36
8.7.3JakubKadlecMuž2014BC2; chlapci 8-9 let (2014-2015)TCV0:01:42.50(11.)0:00:33.700:03:26.67(6.)0:05:42.870:00:43.57
7.6.5VojtěchVlkMuž2015BC2; chlapci 8-9 let (2014-2015)TCV Jindřichův Hradec0:01:45.08(14.)0:00:27.160:03:20.92(4.)0:05:33.160:00:33.86
13.10.8MikulášIštvánikMuž2015BC2; chlapci 8-9 let (2014-2015)TCV JH0:01:45.71(15.)0:00:40.300:03:42.83(12.)0:06:08.850:01:09.55
17.12.11Tobiáš JanVaněkMuž2015BC2; chlapci 8-9 let (2014-2015)TCV Jindřichův Hradec0:01:47.88(16.)0:00:33.360:04:01.98(17.)0:06:23.220:01:23.91
2.2.14KryštofLangerMuž2015BC2; chlapci 8-9 let (2014-2015)TCV JH0:01:40.23(8.)0:00:22.060:03:05.93(1.)0:05:08.210:00:08.91
4.4.20DominikMikulandaMuž2015BC2; chlapci 8-9 let (2014-2015)Triatlon Team Tábor0:01:33.73(4.)0:00:27.010:03:29.00(8.)0:05:29.740:00:30.44
14.11.27FilipRichterMuž2014BC2; chlapci 8-9 let (2014-2015)Triathlon team Tábor0:01:35.89(6.)0:00:45.620:03:51.83(14.)0:06:13.340:01:14.04
19.14.31MikulášKratochvílMuž2015BC2; chlapci 8-9 let (2014-2015)TCV Jindřichův Hradec0:01:40.27(9.)0:00:42.240:04:38.48(19.)0:07:00.990:02:01.69
5.5.33VáclavSobotkaMuž2015BC2; chlapci 8-9 let (2014-2015)TCV JH0:01:32.87(3.)0:00:29.510:03:28.17(7.)0:05:30.550:00:31.25
9.8.36PetrKřížMuž2015BC2; chlapci 8-9 let (2014-2015)S.A.C. Dolní Hrachovice0:01:49.75(18.)0:00:39.290:03:23.57(5.)0:05:52.610:00:53.31
1.1.43JakubVlášekMuž2014BC2; chlapci 8-9 let (2014-2015)0:01:21.25(1.)0:00:27.880:03:10.17(2.)0:04:59.300:00:00.00
18.13.44OndřejBambuleMuž2015BC2; chlapci 8-9 let (2014-2015)TCV J.Hradec0:01:48.82(17.)0:00:35.940:04:29.68(18.)0:06:54.450:01:55.15
3.3.65PetrKopeckýMuž2014BC2; chlapci 8-9 let (2014-2015)TCV Jindřichův Hradec0:01:35.62(5.)0:00:28.570:03:14.88(3.)0:05:19.070:00:19.77
6.1.7MarieAltschulováŽena2014BD2; dívky 8-9 let (2014-2015)TCV JH0:01:31.25(2.)0:00:25.180:03:34.48(9.)0:05:30.920:00:31.62
15.4.30EmmaKinclováŽena2015BD2; dívky 8-9 let (2014-2015)TCV Jindřichův Hradec0:01:42.58(12.)0:00:33.070:03:58.25(16.)0:06:13.900:01:14.60
12.3.39NatálieKřížováŽena2015BD2; dívky 8-9 let (2014-2015)SAC Dolní Hrachovice0:01:49.75(19.)0:00:27.540:03:43.07(13.)0:06:00.370:01:01.07
16.5.70MarkétaPaulíkováŽena2014BD2; dívky 8-9 let (2014-2015)TCV Jindřichův Hradec0:01:44.11(13.)0:00:42.010:03:53.68(15.)0:06:19.810:01:20.51
10.2.78DianaValdaufováŽena2015BD2; dívky 8-9 let (2014-2015)Sokol Hluboká nad Vltavou0:01:41.88(10.)0:00:29.800:03:42.59(11.)0:05:54.280:00:54.98

Jedná se o PŘEDBĚŽNÉ NEOFICIÁLNÍ výsledky!

Čas vygenerování výsledků 18:36:24 30.05.2024.
Pro aktualizaci obnovte stránku.

Celkové pořadí
Pořadí v kategorii
Číslo
Křestní jméno
Příjmení
Pohlaví
Rok narození
Kategorie
Tým
Plavání
Pořadí Plavání
Depo
Běh
Pořadí Běh
Celkový čas
Ztráta
16.10.13PatrikLandsteinMuž2013BC3; chlapci 10-11 let (2012-2013)TCV Jindřichův Hradec0:02:41.90(16.)0:00:29.610:04:45.15(9.)0:07:56.670:01:14.73
1.1.19AlexandrMikulandaMuž2012BC3; chlapci 10-11 let (2012-2013)Triatlon Team Tábor0:02:01.92(3.)0:00:23.690:04:16.33(1.)0:06:41.940:00:00.00
14.8.21FrantišekŽeníšekMuž2013BC3; chlapci 10-11 let (2012-2013)Triathlon Team Tábor0:02:43.53(17.)0:00:27.460:04:42.10(8.)0:07:53.090:01:11.15
2.2.22JakubJenčíkMuž2012BC3; chlapci 10-11 let (2012-2013)TT Tábor0:02:05.76(6.)0:00:23.040:04:20.76(2.)0:06:49.560:00:07.63
13.7.28JiříBednářMuž2013BC3; chlapci 10-11 let (2012-2013)TT Tábor0:02:31.53(14.)0:00:39.210:04:41.98(7.)0:07:52.720:01:10.78
5.3.32TomášSobotkaMuž2012BC3; chlapci 10-11 let (2012-2013)TCV JH0:02:00.71(2.)0:00:28.960:04:48.16(11.)0:07:17.840:00:35.90
6.4.52TomášBednářMuž2012BC3; chlapci 10-11 let (2012-2013)Jihlava0:01:52.03(1.)0:00:32.990:04:53.50(13.)0:07:18.520:00:36.58
11.6.57FilipHlínaMuž2012BC3; chlapci 10-11 let (2012-2013)TriskCB0:02:09.79(7.)0:00:30.480:05:06.01(16.)0:07:46.280:01:04.34
18.11.68DavidJirsaMuž2013BC3; chlapci 10-11 let (2012-2013)Čížová0:02:59.29(18.)0:00:30.410:04:47.19(10.)0:08:16.890:01:34.95
9.5.77SimonValdaufMuž2013BC3; chlapci 10-11 let (2012-2013)Sokol Hluboká nad Vltavou0:02:18.47(11.)0:00:27.050:04:56.24(14.)0:07:41.760:00:59.82
7.3.4AnnaŘeřichováŽena2012BD3; dívky 10-11 let (2012-2013)TCV Jindřichův Hradec0:02:18.92(12.)0:00:27.060:04:32.66(5.)0:07:18.630:00:36.69
12.6.6AnnaAltschulováŽena2012BD3; dívky 10-11 let (2012-2013)TCV JH0:02:15.59(8.)0:00:25.710:05:10.48(18.)0:07:51.780:01:09.84
3.1.9LucieTučkováŽena2012BD3; dívky 10-11 let (2012-2013)TriSK ČB0:02:03.54(4.)0:00:26.670:04:32.21(4.)0:07:02.410:00:20.48
4.2.18AlžbětaŠoulováŽena2012BD3; dívky 10-11 let (2012-2013)Triatlon Team Tábor0:02:15.87(10.)0:00:25.930:04:22.24(3.)0:07:04.040:00:22.10
8.4.45DenisaStuchlíkováŽena2012BD3; dívky 10-11 let (2012-2013)Triatlon Team Tábor0:02:15.73(9.)0:00:30.640:04:48.48(12.)0:07:34.840:00:52.90
10.5.47AntonieKepkováŽena2013BD3; dívky 10-11 let (2012-2013)Triathlon Team Tábor0:02:05.36(5.)0:00:32.080:05:04.32(15.)0:07:41.770:00:59.83
17.7.81AnnaBláhováŽena2013BD3; dívky 10-11 let (2012-2013)ŠuTri Prachatice0:02:23.42(13.)0:00:32.190:05:10.38(17.)0:08:05.990:01:24.06
15.9.84MichalHotovýMuž2012BC3; chlapci 10-11 let (2012-2013)TT Tábor0:02:37.32(15.)0:00:37.950:04:40.64(6.)0:07:55.910:01:13.97

Jedná se o PŘEDBĚŽNÉ NEOFICIÁLNÍ výsledky!

Čas vygenerování výsledků 18:36:26 30.05.2024.
Pro aktualizaci obnovte stránku.

Celkové pořadí
Pořadí v kategorii
Číslo
Křestní jméno
Příjmení
Pohlaví
Rok narození
Kategorie
Tým
Plavání
Pořadí Plavání
Depo
Běh
Pořadí Běh
Celkový čas
Ztráta
4.1.15AdamŠiškaMuž2011ZC1; mladší žáci 12-13 let (2010-2011)Triathlon Team Tábor0:03:16.07(5.)0:00:19.130:05:32.76(3.)0:09:07.960:00:15.13
18.6.37RadimŠpetaMuž2010ZC1; mladší žáci 12-13 let (2010-2011)Atletika Písek0:04:45.52(19.)0:00:41.930:07:10.78(12.)0:12:38.240:03:45.40
10.3.55AlešPeterkaMuž2011ZC1; mladší žáci 12-13 let (2010-2011)Triskcb0:04:15.23(17.)0:00:33.130:06:33.55(8.)0:11:21.920:02:29.08
9.2.56VincentMaršánMuž2010ZC1; mladší žáci 12-13 let (2010-2011)TriskCB0:03:58.85(13.)0:00:36.440:06:31.57(7.)0:11:06.860:02:14.02
16.5.58TomášHlínaMuž2010ZC1; mladší žáci 12-13 let (2010-2011)TriskCB0:03:39.95(9.)0:00:37.730:08:02.76(18.)0:12:20.440:03:27.60
13.4.60MarekŠílaMuž2011ZC1; mladší žáci 12-13 let (2010-2011)TriskCB0:04:14.49(16.)0:00:43.440:07:00.58(11.)0:11:58.510:03:05.68
5.4.12IljaGončarukMuž2009ZC2; starší žáci 14-15 let (2008-2009)TCV Jindřichův Hradec0:03:11.85(4.)0:00:21.590:06:17.09(5.)0:09:50.530:00:57.70
1.1.17VáclavŠoulaMuž2009ZC2; starší žáci 14-15 let (2008-2009)Triatlon Team Tábor0:03:08.31(3.)0:00:20.420:05:24.11(1.)0:08:52.830:00:00.00
6.5.51MatějKolářMuž2008ZC2; starší žáci 14-15 let (2008-2009)TCV - Jindřichův Hradec0:03:17.69(6.)0:00:18.860:06:26.45(6.)0:10:03.010:01:10.17
2.2.59JiříKoptíkMuž2008ZC2; starší žáci 14-15 let (2008-2009)TriskCB0:03:07.68(2.)0:00:21.260:05:27.57(2.)0:08:56.520:00:03.68
7.6.71MatyášJiruškaMuž2009ZC2; starší žáci 14-15 let (2008-2009)TCV Jindřichův Hradec0:03:44.07(11.)0:00:22.160:06:40.61(9.)0:10:46.830:01:54.00
19.3.49ViktoriePavlíkováŽena2010ZD1; mladší žákyně 12-13 let (2010-2011)TCV Jindřichův Hradec0:04:52.06(20.)0:00:38.680:08:53.28(19.)0:14:24.010:05:31.18
17.2.76LenkaPetrováŽena2011ZD1; mladší žákyně 12-13 let (2010-2011)České Budějovice0:04:00.29(14.)0:00:27.490:07:56.62(17.)0:12:24.400:03:31.57
11.2.24AnnaJenčíkováŽena2008ZD2; starší žákyně 14-15 let (2008-2009)TT Tábor0:03:36.55(7.)0:00:33.070:07:18.12(13.)0:11:27.730:02:34.90
14.4.25VeronikaVelhanŽena2009ZD2; starší žákyně 14-15 let (2008-2009)Triatlon Tým Tábor0:03:50.16(12.)0:00:26.380:07:45.80(16.)0:12:02.330:03:09.50
12.3.46AdélaŠimákováŽena2008ZD2; starší žákyně 14-15 let (2008-2009)Triatlon team Tábor0:03:42.77(10.)0:00:26.570:07:25.48(14.)0:11:34.820:02:41.99
20.5.67KristýnaKoptíkováŽena2009ZD2; starší žákyně 14-15 let (2008-2009)TriSKČB0:04:02.86(15.)0:00:49.090:10:11.15(20.)0:15:03.100:06:10.27
15.1.80TerezieBláhováŽena2010ZD1; mladší žákyně 12-13 let (2010-2011)ŠuTri Prachatice0:04:16.98(18.)0:00:27.250:07:33.93(15.)0:12:18.160:03:25.33
8.1.82EllaFortelnáŽena2009ZD2; starší žákyně 14-15 let (2008-2009)Ski Team Vysočina0:03:37.17(8.)0:00:31.780:06:56.92(10.)0:11:05.860:02:13.03
3.3.83AntonínValdaMuž2009ZC2; starší žáci 14-15 let (2008-2009)TCV J. Hradec0:03:07.44(1.)0:00:19.340:05:35.45(4.)0:09:02.230:00:09.39