25. ročník Jindřichohradecké hodinovky – Registrace

Jindřichohradecká hodinovka 2023 - Registrace
ONLINE REGISTRACE BUDE OTEVŘENA POUZE DO PÁTKU 28.4.2023
Místo: Atletický a fotbalový stadion u bazénu v Jindřichově Hradci
Datum a čas: středa 3. 5. 2023 v 16:00 první rozběh; v 17:30 druhý rozběh
Propozice: viz https://usk.fm.vse.cz/aktuality/25-rocnik-jindrichohradecke-hodinovky
Startovné: Při registraci online 250,- Kč; Akademici/členové USK zdarma - viz poznámka níže. Na místě: veřejnost 400,- Kč; akademici/členové USK 250,- Kč.
Pozn: Pokud závodíte v akademickém přeboru FM VŠE, tak zašktrněte políčko "Akademik/člen USK" níže a pro startovné zdarma zadejte obdržený slevový kupón.


Rozběh (vyberte dle svého předpokládaného výkonu)
Pohlaví
Číslo v mezinárodním formátu bez mezer.
Souhlas s pravidly závodu
Pozn. Svou registrací zároveň dáváte souhlas s poskytnutím audiovizuálního záznamu, respektive dáváte souhlas k GDPR, který bude využit pro propagační účely FM VŠE a USK. Přesné znění GDPR bude v den závodu k dispozici k nahlédnutí.
Etická formulka:
V rámci Jindřichohradecké hodinovky platí nepsané pravidlo pro průběh závodu, které podporuje myšlenku celého závodu:
„Závodník, který se převážnou většinu závodu drží „v háku“ za jiným závodníkem, nestřídá ve vedení a nenapomáhá v udržování rovnoměrného tempa, využívá závodníka před sebou jako vodiče, a v závěru závodu mu nastoupí, tím prokazuje neúctu k závodníkovi, který udával tempo a nechová se v duchu závodu. Na toto bude upozorněn při prezentaci výsledků.“ Jinými slovy: Pokud většinu závodu běžím v háku, nenastupuji do finiše, a držím se v háku až do cíle. Pokud se pravidelně střídáme, můžeme si to rozdat ve finiši nebo doběhnout společně.