Jindřichohradecký Triatlon 2024 – Výsledky

Jedná se o PŘEDBĚŽNÉ NEOFICIÁLNÍ výsledky!

Čas vygenerování výsledků 17:51:05 30.05.2024.
Pro aktualizaci obnovte stránku.

Celkové pořadí
Pořadí v kategorii
Číslo
Křestní jméno
Příjmení
Pohlaví
Rok narození
Kategorie
Tým
Plavání
Pořadí Plavání
1. depo
Kolo
Pořadí Kolo
2. depo
Běh
Pořadí Běh
Celkový čas
Ztráta
40.2.1JanaTučkováŽena1982Z4; ženy 40-49 (1974-1983)TriSK ČB0:09:22.03(45.)0:01:11.850:21:24.46(36.)0:00:58.890:06:32.44(26.)0:39:29.670:10:19.38
15.1.2TerezaTučkováŽena2007Z1; ženy 16-19 (2004-2007)TriSK ČB0:05:47.45(8.)0:00:21.280:19:32.86(23.)0:00:34.700:06:31.87(25.)0:32:48.160:03:37.87
28.2.3KarolínaKůrkováŽena2007Z1; ženy 16-19 (2004-2007)TCV Jindřichův Hradec0:06:08.04(14.)0:00:30.570:21:44.01(39.)0:00:24.880:06:28.74(23.)0:35:16.240:06:05.95
5.1.4VáclavZajícMuž1979M4; muži 40-49 (1974-1983)TRISK ČB0:05:48.21(9.)0:00:30.950:18:10.12(7.)0:00:26.270:05:52.12(9.)0:30:47.680:01:37.39
3.1.5ZuzanaPičmanováŽena1999Z2; ženy 20-29 (1994-2003)TCV Jindřichův Hradec0:05:49.63(10.)0:00:20.080:17:46.87(2.)0:00:23.240:05:58.60(16.)0:30:18.420:01:08.13
9.4.6KyrillGončarukMuž2006M1; muži 16-19 (2004-2007)TCV Jindřichův Hradec0:06:01.53(11.)0:00:23.780:18:54.74(18.)0:00:21.640:05:51.06(8.)0:31:32.750:02:22.46
2.2.8OndřejLemberkaMuž2005M1; muži 16-19 (2004-2007)Triathlon team Tábor0:05:40.98(4.)0:00:27.140:17:31.09(1.)0:00:27.330:05:37.27(5.)0:29:43.800:00:33.51
34.3.9AnežkaVotavováŽena2005Z1; ženy 16-19 (2004-2007)TCV Jindřichův Hradec0:08:06.89(32.)0:00:47.470:21:03.78(33.)0:00:46.020:06:25.66(20.)0:37:09.830:07:59.54
33.2.10NikolaMusilováŽena1989Z3; ženy 30-39 (1984-1993)TCV J. Hradec0:07:23.27(25.)0:00:34.100:21:33.37(37.)0:00:30.440:06:51.18(35.)0:36:52.360:07:42.07
23.10.11JaromírŠípMuž1979M4; muži 40-49 (1974-1983)TT Tálín0:07:31.27(26.)0:00:37.180:19:01.68(19.)0:00:28.610:05:55.25(14.)0:33:33.970:04:23.68
4.3.12HynekHrdličkaMuž2005M1; muži 16-19 (2004-2007)PKJH0:05:40.02(3.)0:00:23.380:18:04.07(6.)0:00:27.530:05:54.40(13.)0:30:29.390:01:19.10
21.2.13EliškaŘíhováŽena2002Z2; ženy 20-29 (1994-2003)TT Tábor0:05:45.91(7.)0:00:30.950:20:40.90(32.)0:00:30.280:05:53.46(12.)0:33:21.510:04:11.22
6.2.14JanKučeraMuž1981M4; muži 40-49 (1974-1983)Alfa tri team0:06:12.94(15.)0:00:23.160:18:13.15(10.)0:00:31.190:05:47.31(7.)0:31:07.750:01:57.46
46.3.15KláraFeikováŽena1992Z3; ženy 30-39 (1984-1993)TCV Jindřichův Hradec0:08:15.88(39.)0:01:01.320:25:31.26(46.)0:00:45.710:09:32.52(47.)0:45:06.700:15:56.41
42.4.16MartinČernýMuž1992M3; muži 30-39 (1984-1993)0:08:33.72(42.)0:01:36.100:22:16.19(42.)0:00:46.790:07:11.15(40.)0:40:23.950:11:13.66
8.4.17MartinKorousMuž1974M4; muži 40-49 (1974-1983)Triatlon Team Tábor0:06:50.60(22.)0:00:36.520:17:59.48(5.)0:00:27.300:05:35.51(4.)0:31:29.400:02:19.11
48.3.18IvonaKinclováŽena1982Z4; ženy 40-49 (1974-1983)Jindřichův Hradec0:10:31.01(48.)0:01:04.290:25:43.88(47.)0:00:33.180:08:28.29(46.)0:46:20.660:17:10.37
22.1.20JaroslavaHlínováŽena1980Z4; ženy 40-49 (1974-1983)TT Tálín0:05:45.33(6.)0:00:49.030:19:15.71(22.)0:00:32.370:07:06.22(39.)0:33:28.670:04:18.38
37.4.21TerezaZwettlerŽena1994Z2; ženy 20-29 (1994-2003)Musher klub JCC0:08:14.44(38.)0:01:06.770:21:09.93(34.)0:00:35.260:06:56.92(37.)0:38:03.320:08:53.03
14.1.22MiroslavMikolášMuž1995M2; muži 20-29 (1994-2003)TriSK ČB0:06:07.63(13.)0:00:41.390:18:20.08(12.)0:00:20.240:06:50.54(34.)0:32:19.880:03:09.59
30.12.23JiříStuchlíkMuž1975M4; muži 40-49 (1974-1983)TT Tábor0:08:13.77(37.)0:00:35.090:19:39.02(25.)0:00:34.290:07:03.51(38.)0:36:05.680:06:55.39
25.1.24VladimírProfantMuž1970M5; muži 50-59 (1964-1973)Dinos TT0:07:32.85(27.)0:00:50.570:19:36.76(24.)0:00:32.550:05:57.14(15.)0:34:29.870:05:19.58
38.13.25FrantišekKyselMuž1976M4; muži 40-49 (1974-1983)Dinos TT0:08:12.26(34.)0:01:07.360:21:59.45(40.)0:00:55.890:06:45.68(33.)0:39:00.640:09:50.35
32.1.26ŠárkaGrabmüllerováŽena1969Z5; ženy 50+ (1973 a starší)B+H České Budějovice0:08:13.20(36.)0:01:08.200:19:54.13(29.)0:00:39.610:06:44.66(32.)0:36:39.800:07:29.51
27.11.28TomášKrajánekMuž1979M4; muži 40-49 (1974-1983)ŠuTri Prachatice0:06:45.71(21.)0:00:51.630:20:21.88(31.)0:00:29.840:06:40.18(30.)0:35:09.240:05:58.95
16.2.29PavelPilařMuž1990M3; muži 30-39 (1984-1993)TriSK České Budějovice0:06:13.22(16.)0:00:55.150:18:37.87(16.)0:00:35.580:06:26.47(21.)0:32:48.290:03:38.00
19.9.30PavelVrábelMuž1979M4; muži 40-49 (1974-1983)MST Jihlava0:08:21.43(40.)0:00:47.690:17:53.76(3.)0:00:29.720:05:35.21(3.)0:33:07.810:03:57.52
7.3.31DavidKorandaMuž1983M4; muži 40-49 (1974-1983)TriSK ČB0:06:06.39(12.)0:00:43.180:18:11.42(8.)0:00:34.700:05:45.87(6.)0:31:21.570:02:11.28
43.2.32JanMikolášMuž1961M6; muži 60-69 (1954-1963)Trisk České Budějovice0:08:07.55(33.)0:01:46.330:21:24.22(35.)0:00:29.370:09:33.74(48.)0:41:21.210:12:10.92
36.3.33PetraFořtováŽena2002Z2; ženy 20-29 (1994-2003)Plavecký klub Písek0:07:06.77(23.)0:01:11.100:22:14.92(41.)0:00:34.290:06:41.99(31.)0:37:49.060:08:38.77
17.2.34ŠtěpánKučeraMuž1999M2; muži 20-29 (1994-2003)TCV Jindřichův Hradec0:05:20.10(1.)0:00:35.620:19:48.34(27.)0:00:49.710:06:27.01(22.)0:33:00.770:03:50.48
18.8.35TomášBednářMuž1980M4; muži 40-49 (1974-1983)Jihlava0:06:20.82(18.)0:00:26.630:19:13.64(20.)0:00:37.180:06:23.15(19.)0:33:01.420:03:51.13
1.1.37ŠimonMichálekMuž2005M1; muži 16-19 (2004-2007)Titan trilife0:05:24.13(2.)0:00:19.250:17:56.38(4.)0:00:20.560:05:09.97(1.)0:29:10.290:00:00.00
44.2.38MiroslavaUhlířováŽena1970Z5; ženy 50+ (1973 a starší)TT Tábor0:09:53.60(47.)0:00:47.570:23:34.85(45.)0:00:26.940:07:19.74(43.)0:42:02.710:12:52.42
11.6.39FilipToulMuž1980M4; muži 40-49 (1974-1983)Šutri0:05:42.18(5.)0:00:59.630:18:52.24(17.)0:00:26.590:06:10.45(17.)0:32:11.090:03:00.80
13.7.40JiříKoptíkMuž1982M4; muži 40-49 (1974-1983)TriskČB0:07:13.04(24.)0:00:28.800:18:27.47(13.)0:00:41.150:05:29.31(2.)0:32:19.770:03:09.48
26.5.41MarekPlzaMuž2005M1; muži 16-19 (2004-2007)TriskČB0:08:12.45(35.)0:00:34.180:19:14.24(21.)0:00:35.350:06:20.36(18.)0:34:56.580:05:46.29
10.5.42OndřejSedláčekMuž1982M4; muži 40-49 (1974-1983)TriskČB0:06:28.32(19.)0:00:52.970:18:11.44(9.)0:00:31.760:05:53.36(11.)0:31:57.860:02:47.57
35.2.43PetrČervenýMuž1973M5; muži 50-59 (1964-1973)DINOS TT0:09:32.87(46.)0:00:44.090:20:11.89(30.)0:00:43.320:06:36.74(29.)0:37:48.900:08:38.61
31.1.44IvoGrabmüllerMuž1962M6; muži 60-69 (1954-1963)B&H TT Č. Budějovice0:08:26.47(41.)0:00:56.610:19:49.29(28.)0:00:29.280:06:36.48(28.)0:36:18.140:07:07.85
47.5.45VojtěchHoudekMuž1996M2; muži 20-29 (1994-2003)0:07:56.23(31.)0:01:29.290:28:13.77(49.)0:00:43.110:07:19.32(42.)0:45:41.710:16:31.42
12.1.47RadekVondruškaMuž1990M3; muži 30-39 (1984-1993)TT Tálín0:06:37.53(20.)0:00:42.290:18:28.29(14.)0:00:35.980:05:52.23(10.)0:32:16.310:03:06.02
29.1.48JanaVondruškováŽena1989Z3; ženy 30-39 (1984-1993)TT Tálín0:07:37.41(28.)0:00:53.960:19:41.91(26.)0:00:39.240:06:52.06(36.)0:35:44.580:06:34.29
41.3.49RadimValdaufMuž1965M5; muži 50-59 (1964-1973)Hluboká nad Vltavou0:09:06.49(43.)0:00:48.030:21:43.56(38.)0:00:51.800:07:22.61(44.)0:39:52.480:10:42.19
45.4.50MilanMachMuž1967M5; muži 50-59 (1964-1973)ŠuTri Prachatice0:09:21.02(44.)0:01:52.320:23:00.72(44.)0:01:01.290:07:51.93(45.)0:43:07.280:13:56.99
24.3.51TomášHolickýMuž1988M3; muži 30-39 (1984-1993)Hallo CTW0:07:52.52(30.)0:00:54.760:18:13.64(11.)0:00:32.920:06:29.59(24.)0:34:03.420:04:53.13
49.1.52PetrMatoušMuž1949M7; muži 70+ (1953 a starší)TT Tálín0:11:19.63(49.)0:02:43.920:27:36.54(48.)0:00:32.480:09:38.76(49.)0:51:51.330:22:41.04
20.3.53TomášMachníkMuž1988M2; muži 20-29 (1994-2003)ŠuTri Prachatice0:06:16.27(17.)0:00:57.070:18:37.34(15.)0:00:42.010:06:35.61(27.)0:33:08.290:03:58.00
39.4.54VojtěchVacekMuž1995M2; muži 20-29 (1994-2003)TT Tábor0:07:43.37(29.)0:00:58.350:22:34.82(43.)0:00:31.610:07:19.26(41.)0:39:07.410:09:57.12